У Таврійську планують підвищити вартість подачі води, вивозу сміття та обслуговування ліфтів

Про наміри змінити тарифи на водопостачання та вивіз твердих побутових відходів було заявлено наприкінці січня під час наради, яку провів заступник міського голови Таврійська, що на Херсонщині, Олександр Павлюк з підпорядкованими йому комунальними службами та відділами виконкому.

Про це повідомляє Online Нова Каховка з посиланням на офіційний сайт міста Таврійськ.

Як доповіли директор «Таврійського водоканалу» Віктор Пономаренко та директор «Комунального сервісу» Галина Волянюк, 27 січня в газеті «Нова Каховка» вийшла об’ява, де повідомляється про намір їх підприємств підвищити тарифи.

Причинами перегляду тарифів керівники підприємств вважають підвищення вартості електроенергії, заробітної плати, запчастин, тощо. Таким чином діючі тарифи давно не відповідають затратам підприємств.

Наразі розпочалось громадське обговорення підвищення тарифних планів:

  • до 13,2 грн. за куб. м води в Таврійську, Плодовому та Чорнянці,
  • до 10,56 грн. за куб. м води в Кам’янці та Новокам’янці,
  • до 38 грн. з чоловіка за вивіз побутових відходів для багатоквартирних будинків,
  • до 39 грн. з чоловіка за вивіз побутових відходів для приватного сектору.

Ще раніше було оголошено про намір підприємства “Каховліфт” підвищити плату за обслуговування ліфтів на 25%.

Після обговорення тарифи будуть затверджуватися на засіданні виконавчого комітету Таврійської міської ради.

Як повідомили редакції Online НК у Новокаховському КП «Екосервіс» на підприємстві поки не розглядається питання щодо підвищення тарифів. Більш нагальною проблемою тут вважають забезпечити сплату за вивезення ТПВ за діючими тарифами і особливо по сільским населенним пунктам, де десятиліттями за цей вид послуг плата не справлялась.

Аналогічна ситуація і у Новокаховському водоканалі. На тлі підвищення вартості електроенергії та газу для населення збільшувати ще вартість води та водовідведення точно не на часі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: