У Таврійську відбувся пуск води у Північно-Кримський канал

Початок аграрної весни на Херсонщині традиційно розпочинається з пуску дніпровської води з Каховського водосховища в Північно-Кримський канал, який цього року відбувся 29 березня у м. Таврійськ, де розташована Головна споруда каналу.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на “Перший регіональний“.

Заповнення каналу здійснюється Басейновим управлінням водних ресурсів ніжнього Дніпра згідно з поданими заявками аграріїв області. Від Північно-Кримського каналу заплановано зрошення 460 тис.га сільгоспугідь, в тому числі 102 тис.га у Херсонській області. Це землі Скадовського та Каховського районів (колишніх Олешківського, Голопристанського, Скадовського, Каланчацького та частини Чаплинського районів).

Пуск води відбувся за участі керівника відомства Ігоря Андрієнка, якій зазначив, що зрошення відіграє важливу роль у забезпеченні сталого ведення аграрного виробництва.

Нагадаємо, що заповнення Північно-Кримського каналу відбувалося в кінці березня – на початку квітня. Проте минулого року через відсутність опадів у зимово-весняний період пуск води відбувся набагато раніше – 11 березня.

На сьогоднішній день всі водогосподарські організації Басейнового управління водних ресурсів нижнього Дніпра завершили підготовку водогосподарсько-меліоративного комплексу до роботи в поливному сезоні 2021 року.

Додатково. Північно-Кримський канал – найдовший у Європі. Ця іригаційна споруда, розташована на Півдні України, на території Херсонської області та АР Крим.  Довжина — понад 400 км, максимальна пропускна спроможність – 380 м³/сек.
Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: