У трьох районах Херсонщини триває «Велике будівництво» (відео)

На сьогоднішній день у більшій частині районів Херсонщини ведуться ремонтні роботи на дорогах комунальної власності. Серед них – Каховський, Чаплинський та Новотроїцький райони.

Продовжуємо знайомити вас з об’єктами програми Велике будівництво на Херсонщині.

Тут тривають роботи на 3 дорогах, завершено — ще на 4.
Загалом до переліку проведення ремонтів вулиць і доріг комунальної власності увійшло 45 об’єктів на суму 110 млн грн. Також протягом року буде відремонтовано та побудовано 17 доріг загального користування місцевого значення.

Велике будівництво

На сьогоднішній день у більшій частині районів Херсонщини ведуться ремонтні роботи на дорогах комунальної власності. Серед них – Каховський, Чаплинський та Новотроїцький райони.Продовжуємо знайомити вас з об'єктами програми Велике будівництво на Херсонщині.Тут тривають роботи на 3 дорогах, завершено — ще на 4.Загалом до переліку проведення ремонтів вулиць і доріг комунальної власності увійшло 45 об'єктів на суму 110 млн грн. Також протягом року буде відремонтовано та побудовано 17 доріг загального користування місцевого значення.

Опубликовано Херсонська обласна державна адміністрація Вторник, 12 мая 2020 г.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: