У Великобританії запропонували запровадити паспорт здоров’я для допуску уболівальників на стадіони

Компанія VST Enterprises направила уряду Великобританії пропозицію про впровадження на спортивних об’єктах «паспорти здоров’я», який вирішить проблему допуску глядачів на спортивні заходи, повідомляє джерело “РБ” з посиланням на видання DailyMail.

 

За даними видання, паспорт буде працювати наступним чином:

  • за день до матчу уболівальник проходить 10-хвилинне тестування на COVID-19 шляхом взяття крові з пальця, тестування коштує £ 15;
  • потім результати аналізу завантажуються в акаунт вболівальника в спеціальному додатку;
  • у день матчу на вході служба безпеки перевіряє в додатку результат тесту уболівальників на коронавірус і пропускає лише тих, у кого результат негативний;
  • якщо у кого-то з уболівальників позитивний результат на COVID-19, все, кого служба безпеки вже перевірила і хто знаходився поруч із зараженим, будуть повідомлені про це з метою відстеження захворюваності.

Видання також повідомляє, що керівництво АПЛ, Формули-1 і Англійської Прем’єр-ліги з регбі підтримали проект, проте без схвалення уряду ініціатив не може бути реалізована.

Тестування проекту заплановано на жовтень і пройде в Ліверпулі.

У липні прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон заявив про намір дозволити з жовтня глядачам присутнім на спортивних заходах. Однак пізніше він повідомив про те, що уряду необхідно переглянути плани по поверненню уболівальників на стадіони.

Ці заходи дуже показові для України, адже федерація футболу намагається переймати досвід закордонних колег.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: