Україна має переглянути відносини з кредиторами, — Ігор Палиця

Партія «За майбутнє» вимагає переглянути умови співпраці України з міжнародними кредиторами.

Лідер політичної партії «За майбутнє» Ігор Палиця вимагає переглянути умови співпраці України з міжнародними партнерами. Про це він написав на своїй сторінці у Facebook, де прокоментував умови надання Україні чергового кредиту в 1,2 млрд євро від Євросоюзу, передає УНІАН з посиланням сторінку лідера партії в Facebook.

Як зазначається, він нагадав, що серед цих умов — повернення високих зарплат у наглядові ради державних підприємств та продовження політики Супрун.

«Пам’ятаєте заробітки членів наглядової ради в «Укрзалізниці»? Окремі з них вже отримали майже 1,5 мільйона гривень за чотири місяці. Далі європейці хочуть передати закупівлі медичних препаратів держпідприємству «Медичні закупівлі України» і створити підконтрольну наглядову раду. Продовження політики Супрун у всій красі. Нам не те, що вакцин від коронавірусу не бачити, а взагалі чекати, поки нам дозволять придбати цілу низку життєво важливих препаратів», – пояснює Палиця.

Також в ЄС вимагають розширити використання касових апаратів, додає Палиця.

«Саме таке вітання влада передасть малому бізнесу, який ледве оговтується від карантину. Це останній цвях у домовину ФОПів. А куди ж збираються витратити гроші з позики? Не на інвестиції, не на підтримку вітчизняних підприємців, які постраждали від коронакризи? Ні! В уряді кажуть: на підтримку макрофінансової стабільності. А це означає на погашення попередніх кредитів та заповнення діри в бюджеті, яка з’явилася внаслідок недолугої політики уряду. Ось і наслідок керування некомпетентних людей», – наголошує нардеп.

Палиця наполягає, що Україна має переглянути відносини з кредиторами.

«Ми, команда «За майбутнє», вимагаємо припинення антиукраїнської політики. Профани повинні припинити руйнувати країну та грабувати українців. Ми виступаємо за перегляд стосунків з МВФ та іншими кредиторами на вигідних для України умовах. Нам потрібно підтримувати нашого, вітчизняного виробника. Того підприємця, який створює робочі місця та сплачує податки», – акцентує політик.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: