Унікальний суд над херсонським фінансистом (Відео)

«Вічний» суд по хабару над начальником департаменту фінансів Херсона Романом Підперигорою вчергове перенесли.

У судах головного фінансиста Херсона захищають аж 4 адвокати, сьогодні на засідання у Херсонському міському суді два з них не з явилися. Кажуть, ніби на лікарняному (короновірус хороший привід затягнути засідання).

Один з групи адвокатів — той же самий, який часто захищає інтереси екс-мера Володимира Сальдо — старший партнер об’єднання «Жованник і партнери» та безпосередній колега дружини судді Дмитра Гонтара (відновив на посаді Підперигору) — Поліни Гонтар (адвоката у цьому ж об’єднанні).

Як видно на відео, представник прокуратури, який мав би захищати інтереси держави та херсонської громади, із завзяттям підтримав перенесення справи про хабар на користь обвинуваченого Романа Підперигори (хоча міг би залишити вирішення питання суду).

Нагадаємо, Романа Підперигору взяли на гарячому з грошима, які він начебто пропонував полісмену з управління по боротьбі з економічними злочинами, майже 3 роки тому. З того часу бюджетом Херсона керує фігурант кримінального провадження. Це унікальний випадок в Україні!

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: