В херсонських депутатів конфлікт між своєю кишенею та обов’язками

На Херсонській сесії прийняли незаконне рішення . Це підтвердив начальник начальник поліції Херсона Олександр Говорун прямо на засіданні. Сесія надала дозвіл на роботу кафе та клубів у нічний час — з 23.00 в розріз постанові Кабінету міністрів.

Вже після голосування розгорілася дискусія.

  • Це не зовсім в правовому полі, — чесно зізнався мер. — …прийняття зазначеного проекту рішення є незаконним. За незаконне рішення виступав Єгор Устинов та заступниця мера Олена Мазур, у яких за спиною нічний бізнес родичів та друзів.

«Якщо сесія вирішить, що можна грабувати людей, це ж не значить, що поліція дозволить грабувати людей», — прокоментував начальник поліції Херсона Олександр Говорун та пояснив, що заклади штрафуватимуть.

Таке рішення сесії є порушенням закону та має бути відмінене у судовому порядку., а мер, який не наклав вето, має понести кримінальну відповідальність.

Під час засідання депутати також проголосували за звернення до обласної гілки влади, де спеціальна комісія має розглянути також питання роботи нічних закладів.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: