В Херсонській обласній лікарні відновили газопостачання, якого не було понад місяць (відео)

У Херсонській обласній лікарні відновили газопостачання. Відсутність тепла та гарячої води ускладнювали роботу медиків близько півтора місяця.

У Херсонській обласній лікарні наразі працюють дві котельні. Едуард Гвоздьов, заступник директора з технічних питань розказує, без опалення лікарня залишилася через розірвання договору з «УКР ГАЗ РЕСУРС». Компанію не влаштувала низька ціна за послугу.

«Він був розірваний з причини різкого подорожчання природного газу, тому ми півтора місяця були без газу. Вчора за рахунок Нафтогазу ми вирішили по платформі пуск газу. Прийшли представники Херсонгазу, які є транспортувальниками, а не постачальниками. Вони нам виконали розпломбування засувок, які ми зараз бачимо, тобто пломби зняті ось тут і зараз в котельні, зайдемо побачимо», — каже Гвоздьов.

З центральної котельні газ поступає на другу котельню, яка розміщена на даху хірургічного корпусу.

«Зараз перебуваємо на вузлі обліку, де є лічильник газу, де є директор газу, який дає змогу в електронному форматі передавати на постачальну організацію добове використання газу. Тиск на монометрі показаний. Був нуль, а зараз видно, що є тиск», — говорить заступник директора.

У відділенні серцево-судинної хірургії розказали, що відсутність газопостачання змусила медиків шукати інші способи опалення приміщень та нагріву воду. Цей період був складним, говорить Юрій Спірін, завідувач відділення.

«Ця проблема була болючою для хірургічного корпусу, для нашого відділення, тому що пацієнти перед операцією, і в ранньому післяопераційному періоді мають бути в комфортних умовах з одного боку. З іншого боку хірург, коли йде оперувати, має думати тільки про операції, а не що йому вдягнути, чому йому холодно? Бо це дуже заважає виконувати складні операції», — каже завідувач відділення.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: