В кожній громаді Генічеського району є по одному мільйонеру

Як повідомили в управлінні податкового адміністрування фізичних осіб Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі, 44 громадянина Херсонщини задекларували одержані доходи за 2020 рік у сумі понад 1 млн гривень.

Загальний розмір задекларованого ними доходу склав 136 млн гривень. Свої мільйонні статки громадяни отримали від операцій з продажу (обміну, надання) в оренду об’єктів нерухомого (рухомого) майна, прийняття спадщини тощо.

Про повідомляє “Новий Візит” з посиланням на інформацію Головного управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополь.

Найбільше заможних громадян проживає в обласному центрі – 30 або 68 відсотків від загальної кількості. На території новоутвореного Генічеського району проживають 4 мільйонера, по одному в Генічеській, Новотроїцькій, Іванівській та Нижньосірогозькій громадах.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: