В Олешках 10 будинків досі без тепла (відео)

На Херсонщині, в Олешківській котельні №7, з 24 грудня працюють над запуском другого котла потужністю 2 мегавати. Перший на 1,5 мегавата запустили 23 грудня. У мікрорайоні Житлоселище, де 21 будинок був без тепла, — в 11 з’явилося опалення.

Нові котли обійшлися бюджету у 2,5 мільйони гривень, — сказав Олешківський міський голова Євген Рищук:

«У зв’язку з тим, що у нас була оголошена надзвичайна ситуація, нам необхідно було знайти компанію, яка б вирішила питання не постачання котлів, а ліквідації надзвичайної ситуації. Тому знайшли компанію, яка взялась за це. Вони виїхали, подивилися, потім була оголошена переговорна процедура, компанія її пройшла і на сьогодні компанія взяла на себе весь комплекс робіт з ліквідації надзвичайної ситуації – котли, їх встановлення, пусконаладка».

Олександр Гордієнко мешкає у будинку, де поки тепла немає:

«Постійно газ працює і колорифер. Холодно, одягнений весь час. Цього року за опалення платіжок ще не було. А от у січні прийдуть і за газ, і за світло, і за тепло. Не знаю, що там буде».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: