Херсонським сміттям продовжує займатися Альона Ротова (відео)

Нещодавно в херсонських ЗМІ був ряд публікацій про діяльність сміттєзвалища та фінансові «схеми на смітті». Сьогодні ця тема отримала продовження. У соціальній мережі facebook політик Віталій Богданов повідомив додаткову інформацію, яка підтверджує зв’язок депутатки міськради від ОПЗЖ Альони Ротової з херсонським сміттєзвалищем.

Хто про що, а ОПЗЖ завжди про гроші. Після «відвертого» інтерв’ю депутатки Ротової, ми з Вами мали повірити, що сміття та її приватна фірма «Ітака» — це «зовсім не цікаво і збитковий напрямок», але відірвати її від того «не цікавого» зовсім неможливо! Відкриваємо #Prozorro — свіженьке 24.05.21, дуже цікава оборудка:
по-перше, директорка «Ітаки» — Дудченко Ніна, вже відповідальна за тендери у КП «Екополіс» (підприємство замість «Ітаки» має займатися полігоном ТПВ — ред.), а по-друге — сама закупівля! Вживані меблі від приватної фірми, кого б Ви думали? Власник та керівник ПП «Линеко» — саме Альона Ротова — депутат від ОПЗЖ.
Цікаво, скільки конфліктів інтересів у депутата нарахує ДСР (Департамент Стратегічних Розслідувань).
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2021-05-24-001961-c, — пише Віталій Богданов.

 

Детальніше про «схеми на смітті» можна дізнатися з відео:

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: