Великобританія виділить для допомоги кримчанам на Херсонщині 6,5 млн гривень

Великобританія стоїть пліч-о-пліч з Україною у протидії незаконній окупації Криму, підтримуючи тих, на чиє життя вплинула агресія Росії. Про це заявив глава МЗС Великобританії Домінік Рааб.

У сьому річницю тимчасової окупації АРК Великобританія зaявилa пpo нoву фінaнсoву ініціaтиву oбсягoм 168 тис. фунтів, повідомляє sprotyv.info. Тобто приблизно 6 млн 560 тис. грн. Це має сприяти місцевій владі Херсонської області в наданні допомоги тим, кому важко дістатися до лікарень або подати документи для отримання українських паспортів.

Також Великобританія закликала Росію негайно звільнити всіх українських політичних в’язнів в Криму і на території РФ, відзначаючи, що офіційний Лондон буде залишатися на передовій міжнародних зусиль для припинення незаконного контролю з боку Росії над Кримським півостровом.

Крім іншого Великобританія вітає «Кримську платформу», яка консолідує зусилля міжнародного співтовариства щодо повернення Криму під контроль України.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: