Видалення доброякісних утворень

Пухлинні новоутворення є однією з найпоширеніших патологій нашого часу. Причиною зростання захворюваності називають неправильне харчування, стреси, погану екологію, порушення гормонального балансу. Всі ці провокуючі фактори дійсно чинять негативний вплив на здоров’я населення. Однак навіть здоровий спосіб життя не дозволяє виключити ризик розвитку пухлини. Тому необхідно знати про те, що являє собою новоутворення, чим воно небезпечне і як відбувається видалення доброякісних утворень хірургічним шляхом.

Причини появи доброякісних новоутворень.

Причини появи доброякісних новоутворень можуть бути різними. Як правило, виділяють спадкові фактори, що запускають механізм появи пухлини, і ті, що пов’язані із зовнішніми впливами і способом життя людини. Однак в більшості випадків причина залишається невідомою. Але не варто переживати через це, так як на прогнози і результати лікування в цілому це не впливає.

Формування доброякісної пухлини може відбуватися через:
* поганий спадковості, порушень розвитку плода;
* негативного впливу фізичних факторів, іонізуючих випромінювань: радіації, рентгенівських променів;
* контакту організму людини з токсичними речовинами;
* постійних стресів;
* інфекцій, різних запальних процесів;
* неправильного харчування з великою кількістю жирів, червоного м’яса, цукру в раціоні, відсутності в ньому овочів і сезонних фруктів;
* гострих травм або систематичного пошкодження тканин (це може бути тривалий механічний вплив, таке, як постійне тертя одягу);
* похилого віку.

Особливості хірургічного видалення доброякісних новоутворень.

Найбезпечніший шлях лікування-видалення пухлини методом висічення в межах здорових тканин. Цей спосіб дозволяє позбутися від атипових утворень і зупинити їх зростання. Нерідко лікарі рекомендують відправити видалені тканини на гістологічне дослідження – щоб визначити вид новоутворення і уточнити діагноз.

При хірургічному втручанні пухлина січеться, тобто під час операції повністю видаляють всі змінені клітини і тканини. У випадку з невеликими пухлинами здорові тканини з часом частково або повністю заміщають пошкоджені. Нерідко при видаленні новоутворення великого розміру проводять додатковий етап лікування — косметичні поліпшення дефекту.

Такі доброякісні пухлини, як атероми, фіброми, міоми, жировики, видаляються шляхом хірургічної операції.

Багато людей стикалися з виникненням на тілі родимок, бородавок та інших новоутворень. Вони можуть приносити як фізичний дискомфорт, так і бути досить відразливими. Тому люди часто звертаються до лікарів, щоб впоратися з цією проблемою.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: