Відомий фінансист приєднався до партії «За майбутнє!»

Економіст та фінансист, який пропрацював у банківському секторі та пройшов шлях від простого економіста да директора Херсонського регіонального відділення Сергій Васильєв, сьогодні успішно очолює Голопристанську філію ПАТ «ДПЗКУ» Голопристанського елеватору та представляє політичну партію «ЗА МАЙБУТНЄ» у Голій Пристані.
Юність майбутнього банкіра минула на Херсонщині, тому він, як ніхто інший знає, яких змін потребує регіон. А це перш за все, економічний розвиток міста. «Коли у 2014 році Голопристанському елеватору загрожувало банкрутство, підприємство просто планували закрити. Я виступив з ініціативою відновити його роботу. Минуло п’ять років і я з гордістю можу поділитися результатами роботи. А це – працююче підприємство та понад 60 робочих місць, що погодьтеся, для такого невеликого міста, як Гола Пристань, не мало», — розповідає Сергій Васильєв.
Відновлення підприємства почали з експлуатаційної чистки каналу, потім зробили його придатним для водного транспорту, модернізували водне відвантаження. Результат – поповнення бюджету міста на близько 2млн гривень у рік.
Наразі Сергій Васильєв «ЗА МАЙБУТНЄ», а значить готовий робити ще чимало гідних справ для свого міста. Першочергово ініціювати залучення інвесторів задля відновлення спортивної галузі міста. «Гола Пристань зовсім не орієнтована на молодь. У нас немає спортивних майданчиків, А про стадіон годі й казати, він зовсім занепав. Останні п’ять років цим питанням зовсім ніхто не займався. А в інших містах та селах стадіон – це обличчя. Ми маємо інвестувати у молодь, адже це – наше МАЙБУТНЄ», — переконаний Сергій Васильєв.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: