Відсьогодні херсонські школи переходять на «дистанційку»

З 25 жовтня школи Херсонської міської територіальної громади переходять на дистанційне навчання.

Як передає Укрінформ, про це повідомляє пресслужба Херсонської міськради.

«З 25 жовтня школи Херсонської міської територіальної громади переходять на дистанційне навчання. Відповідне рішення прийняла 23 жовтня міська комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій», — йдеться у повідомленні.

За словами в.о. заступника міського голови Сергія Циганка, із 61 закладу загальної середньої освіти у 33-ох виявлено 99 дітей та 61 працівника, які хворі на СОVІD-19. Подальше проведення навчального процесу в режимі офлайн може призвести до зростання кількості хворих, зазначають у міській раді.

Тому для зменшення соціальних контактів і стримання розповсюдження СОVІD-19 з 25 по 31 жовтня на дистанційне навчання переводять учнів 1 – 11 класів та вихованців закладів позашкільної освіти Херсонської міської ради, йдеться у повідомленні.

Циганок повідомив, що станом на 23 жовтня 2021 року у навчальних закладах Херсонської міської ради отримав дві дози щеплення 81% педагогів.

«За час вимушених канікул ми зможемо довакцинувати вчителів другою дозою і вийти на показник у 100% щепленого педагогічного складу», – зазначив він.

Також міська комісія ТЕБ та НС рекомендувала вищим навчальним закладам, розташованим на території Херсонської міської громади, з 25 по 31 жовтня 2021 перейти на дистанційну форму навчання.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: