Виставка Ukraine WOW: Херсонщину «представили» візерунки будинку Поліни Райко

Інтерактивна виставка Ukraine WOW у Києві знайомить глядача з Україною так, ніби він подорожує з нею в потязі. Це 3 900 кв.м інсталяцій, експонатів та інтерактивів, присвячених всьому найкращому в Україні.

Представлено на виставці й мазанку, на стінах якої відтворені роботи херсонської мисткині Поліни Райко. Цю експозицію на виставці відзначила перша леді Олена Зеленська. Вона написала у соцмережі: «Ukraine WOW — спроба наново відкрити свою країну, ще раз переконатися в тому, наскільки вона прекрасна. Особисто мені найтепліше відгукнулися копія чарівного будиночка Поліни Райко, художниці з Херсонщини, та кімната з «кримськими історіями» – зворушливими спогадами кримчан, сповненими ніжності та туги за рідними домівками».

Крім того, відвідувачі протягом лютого можуть переглянути найрізноманітніші експозиції:
• від вау-пейзажів до запахів степу та шуму моря;
• від стіни з бурштину та інсталяції з блискучого антрациту до побудованого у виставковому просторі тунелю кохання;
• від рожевого вагона, у якому звучать сни та мрії, до віртуальної реальності, в якій можна літати над Батьківщиною-матір’ю, гуляти відновленим Невицьким замком та зсередини побачити «дев’ятку» — найпотужнішу доменну піч у Європі.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: