Влада Херсона хоче знову виставити “Виставковий зал” на аукціон

Херсонські чиновники знову заговорили про виставлення на аукціон “Виставкової зали” у центрі міста, якою користується обласний осередок Національної спілки художників України. 

Приміщення по проспекту Ушакова хочуть віддати в оренду. Про такі плани заявила скандально відома начальниця Департаменту розвитку об’єктів комунальної власності Аліса Вербицька, повідомляє сайт “Херсонці”.

Чиновниця зазначила, що поки процедура підготовки не запущена, адже немає відповідного рішення міськради. Чи планується виносити проект рішення щодо “Виставкової зали” на найближчі сесії міської ради, невідомо.

Нагадаємо, що раніше міськрада планувала виставити приміщення, яким користується спілка художників, на приватизацію. Після протесту митців очільник Херсона Ігор Колихаєв виключив об’єкт з відповідного проекту рішення. Згодом він заявив про проведення аудиту діяльності організації, що користується “Виставковою залою”.

“Ми візьмемо комунальне майно, яке вони займають, подивимося стан і потім вирішимо всі ці питання. Що йде для громади, що йде в комерційну діяльність, те, що вони здають і за це беруть гроші. Чи вони комунальне майно, чи вони займаються комерційною діяльністю. Треба тоді вже визначитися з цими художниками, хто вони і що роблять для нашого міста” – заявив тоді Колихаєв.

Джерело — Newtime Херсон

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: