Влада Херсона «відгородилася» від проблеми Почесного громадянина міста, ліквідатора аварії на ЧАЕС (Відео)

Ми вже розповідали про ситуацію, у якій опинився Борис Олександрович Нестеров – Почесний громадянин Херсона, ліквідатор аварії на Чорнобильській АЕС.  Нагадаємо, відома у Херсоні підприємиця нахабно «залізла» на дачну ділянку  86-річного пенсіонера, зруйнувала його приватне майно і відібрала шматок землі.

Наразі Борис Нестеров вимушений відстоювати свої законні майнові права. Ось такий «подарунок» напередодні 35-ї річниці Чорнобильської катастрофи отримала людина, яка у важкий час стала на захист країни від  радіаційної небезпеки.

У нерівній боротьбі з впливовою «бізнесвумен»  пенсіонера підтримують  чорнобильські громадські  організації. Були сподівання й на допомогу з боку міської влади Херсона, враховуючи що справа стосується Почесного громадянина міста. Але у відповідях  на запити громадських організацій юристи мерії як відрізали: «Це не компетенція Херсонської міської ради».

Можливо, юридично  воно і так, однак, окрім законів на папері є ще й  людські закони. А от про них в мерії , схоже, не чули.  Хоча мер не втомлюється повідомляти херсонцям у соцмережах,  що про їхні проблеми знає, готовий допомагати у їх вирішенні і міняти життя містян на краще.

Не зрозумілим для представників громадських організацій виглядає й небажання міського голови Ігоря Колихаєва зустрітися з чорнобильцями напередодні річниці аварії на ЧАЕС.

« Зустрічі керівників міста з чорнобильцями, на яких обговорювалися проблеми і будувалися плани, завжди були традицією. Чому цього року, коли відзначаються 35 роковини Чорнобильської катастрофи і є відповідний наказ Президента України, мер Херсона вирішив «зламати» цю традицію, ми не розуміємо. З огляду на таку позицію мера, чи можна взагалі сподіватися на підтримку міської влади у вирішенні проблем херсонців, тим більш Почесних громадян міста, зокрема й ліквідаторів наслідків аварії на ЧАЕС?   –  запитує голова  ГО «Союз ветеранів і інвалідів Чорнобиля»  Валерій Гурківський і звертається до Ігоря Колихаєва, – Пане мер, не ховайтеся, поговоріть з людьми,  які заслуговують на вашу увагу, адже свого часу вони ризикували життям і здоров’ям заради безпеки і майбутнього країни».

 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Комментариев: 1
  1. Энджи

    Спалить ей дачу

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: