Водники «За Майбутнє» аграрної Херсонщини

Ігор Андрієнко виріс у родині водогосподарників та розпочав свою трудову діяльність учнем слюсаря-електрика спеціалізованого дослідно-виробничого центру автоматизації меліоративних систем НПО “Іскара”. Пройшовши всі етапи навчання та професійної підготовки в 2008 році був призначений начальником Цюрупинського міжрайонного управління водного господарства, а з 2016 року обіймає посаду начальника Басейнового управління водних ресурсів (БУВР) нижнього Дніпра.
Ігор Андрієнко: “Наше Управління має багато напрямків діяльності:
• водні ресурси: всі природні (річки, моря, озера) і штучні водні об’єкти, що знаходяться на території БУВР зрошувальна система, в т.ч. Каховський магістральний Канал, Північно-Кримський Канал, Каховське водосховище, Олександрівський і Сірогозький Канал.
• подача води населенню та контроль за якістю питної води,
• дозвільна діяльність,
• проведення розрахунків та рекомендацій з питань обґрунтування потреб у воді,
• запобігання корупції тощо.
Роль водного господарства на Херсонщині – посушливого краю з суворим кліматом переоцінити важко. Без подачі питної води та полива сільгоспугідь ми перетворилися б на посушливий степ»
МАЙБУТНЄ Херсонщини саме за водними ресурсами. Без зрошення, сільгоспвиробникам годі було б сподіватися на стабільно високі врожаї.
Ігор Андрієнко: Я прийняв для себе виважене рішення взяти участь у виборах до обласної ради від партії «ЗА МАЙБУТНЄ», саме для того, щоб донести важливість і життєву необхідність водного господарства для Херсонщини. Херсонщина — щедрий аграрний край. Без зайвої скромності, херсонські аграрії забезпечують Україну, і не тільки, багатьма сільгоспкультурами. На нас покладена велика відповідальність: щодня ми працюємо, аби забезпечити аграріїв Херсонщини водою для поливу. Ми розвиваємо та вдосконалюємо систему зрошення, докладаємо всіх зусиль, щоб відповідати вимогам сучасних методів ведення сільського господарства. А я пишаюся своєю командою, командою досвідчених професіоналів від партії «ЗА МАЙБУТНЄ». Тому і йду в депутати ЗА МАЙБУТНЄ рідного краю!”

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: