«Впусти вітер в голову» — нова ідея від Херсонської ОДА

Херсонщина планує стати туристичною меккою для українських відпочивальників, приваблюючи їх унікальними природними особливостями й активним відпочинком

Про це йшлося під час презентації туристичної айдентики (візуалізації бренду) Херсонської області в Укрінформі, повідомляє кореспондент агентства.

«Історично так склалося, що Херсонщина асоціюється з кавунами й помідорами. А насправді у Херсонщини дуже великий туристичний потенціал – два моря, заповідник Асканія-Нова, острів Джарилгач, Олешківська пустеля, гори. Тому ми вирішили змінити сприйняття Херсонщини», – сказав заступник голови Херсонської ОДА Андрій Богданович.

Як зауважили учасники презентації, на відміну від інших популярних туристичних напрямків, як-от Бердянськ, Приморськ, Коблеве, Очаків, Затока, відпочивальникам на Херсонщині пропонують активний відпочинок.

«Коли ми приїжджаємо на класичний лежачий відпочинок, ми потрапляємо з рутини «робота-дім-робота» до іншої рутини – «номер-лежак-море». І на третій день такого відпочинку починаємо заглядати у Facebook, перевіряти пошту. Ми вирішили стати антиподом класичних місць пасивного відпочинку з лежаками на морі», — розповів директор агентства Michurin Дмитро Логінов.

Слоган рекламної кампанії: «Впусти вітер у голову!», а багато разів повторювана велика літера «Х» помаранчевого кольору на всіх носіях покликана привертати увагу. Розробники туристичної стратегії Херсонщини роблять ставку на молодь та її мандрівки між численними туристичними об’єктами.

Також в області заплановано безліч культурних заходів і фестивалів.

«Цього року ми сподіваємося провести на Херсонщині «Гоголь-фест», щорічний театральний фестиваль «Мельпомена», «Чорноморські ігри», а восени хочемо провести джазовий фестиваль», — повідомила радниця голови Херсонської ОДА Марина Волошенко.

Розглядається також можливість створення тренувальних баз на Херсонщині для українських спортсменів. А Федерація тріатлону України зацікавилася Херсонщиною для проведення своїх змагань.

Розробники туристичної стратегії звернули увагу на рівновіддаленість Херсонщини від будь-якого регіону України (на дорогу сюди треба витратити 5-7 годин часу), що значно полегшує підготовку до відпочинку і робить його спонтанним.

Учасники заходу нагадали, що Херсонщина – єдина область України, що має вихід одразу до двох теплих морів – Чорного і Азовського. Тут також розташована найдовша піщана коса в світі – Арабатська стрілка, найбільший в Європі безлюдний острів – Джарилгач, один з найбільших піщаних масивів континенту – Олешківські піски, найбільше водосховище за обсягом запасів прісної води – Каховське, а також найбільший на планеті рукотворний ліс площею 100 тис. га.

Крім того, Херсонщина – це два всесвітньо відомі біосферні заповідники та п’ять національних природних парків, понад 450 км морської берегової лінії, 200 км піщаних пляжів морського узбережжя та понад 5 тисяч об’єктів історико-культурної спадщини.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: