Як херсонцям потрапити на особистий прийом до міського голови

Особистому прийому до міського голови передує попередній запис, який здійснюється начальником відділу за зверненнями громадян ДЕРЕВИЧ Мариною. Зробити це можна за телефоном: 26 44 97.

Звертаємо вашу увагу, що відповідно до Регламенту роботи виконавчих органів Херсонської міської ради, Ви діятимете наступним чином:

Крок 1. Письмове звернення щодо питання, яке Вас турбує. Отримання відповіді. Можливо, цього вже буде достатньо і лист Вас цілком задовольнить?

Крок 2. Якщо питання залишилося, на Вас чекатиме профільний заступник на особистому прийомі. Ми впевнені, що тут Ви знайдете всі відповіді та отримаєте допомогу.

Крок 3. Але якщо все ж таки питання залишилося не вирішеним ані за результатами письмового звернення, ані протягом спілкування з профільним заступником, директорами департаментів тощо, Ви маєте змогу записатися на прийом безпосередньо до міського голови.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: