Як Херсонщина готується до курортно-туристичного сезону

15 березня під головуванням першого заступника голови облдержадміністрації Дмитра Бутрія відбулась cелекторна нарада, на якій обговорили стан підготовки місць масового відпочинку на водних об’єктах Херсонщини до купального сезону.

Головуючий зазначив, що пріоритетним завданням для профільних структурних підрозділів ОДА має стати створення комфортних і безпечних умов для кожного туриста і відпочивальника.

За словами заступника начальника Головного управління ДСНС у Херсонській області Юрія Гатілова, з кожним роком зменшується кількість  визначених місць масового відпочинку населення на воді, пляжів:
«Так, у 2018 році їх було 226  місць, у 2019 році – 127  місць, а торік  – лише 119 місць. На жаль така статистика призводить до збільшення загибелі людей у заборонених та не пристосованих для купання місцях. Торік таких випадків було 33, з них 4 – дитини».

Відтак, вже до 1 квітня всім органам місцевого самоврядування потрібно визначити земельні ділянки та водний простір  для організації пляжів, провести їх обстеження та отримати необхідні документи для функціонування визначених місць.

Також пріоритетним завданням залишається  створення  рятувальних постів (у кількості відповідно до визначених пляжів та водних об’єктів) та забезпечити їх належне функціонування відповідно до Правил охорони життя людей на водних об’єктах України.

За словами  начальника управління туризму та курортів ОДА Миколи Шаповала, необхідною умовою рятування людей та попередження загибелі на водних об’єктах є забезпечення створення та функціонування комунальних аварійно-рятувальні служб, яка створена тільки в с. Щасливцеве, Генічеського району. Також значної уваги потребує створення інклюзивного простору в курортно-рекреаційних зонах області  для людей з особливими потребами.

Тож підготовка до курортного сезону на Херсонщині триває. Область готова створити всі належні умови для відпочинку та оздоровлення гостей.

За матеріалами сайту Херсонської ОДА

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: