Як херсонська прокуратура водить за ніс губернатора Гусєва

Вже як 2 місяці при Херсонській облдержадміністрації засідає спеціальна комісія по взаємодії з правоохоронними органами. Засідає для галочки, але не працює.

На ці засідання приходять зі скаргами потерпілі від кримінальних проваджень, які обурені діями правоохоронних органів через небажання ефективно розслідувати злочини. Цього разу люди звернулися до губернатора Юрія Гусєва з вимогою особистого звернення від Херсонської облдержадміністрації до Генеральної прокуратури, Міністерства внутрішніх справ про те, що обласна та районні прокуратури навмисно вигороджують слідчих та прокурорів, не проводять службових перевірок, а поліція лише затягує справи.

Апогеєм обурення став лист з Офісу Генерального прокурора губернатору Гусєву: нібито по всім цим кримінальним провадження потерпілі не зверталися за захистом порушених своїх прав до слідчих суддів, а насправді вони звертались і на доведення цього потерпілі принесли губернатору купу судових рішень, що підтверджують порушення з боку слідчих та прокурорів.

Дивіться на відео:

  • Як обласна прокуратура навмисне не хоче проводити службові перевірки
  • Як у представниці поліції заплітається язик, коли мова йде про гальмування розслідувань
  • Чи буде звертатися до Генеральної прокуратури та Міністерства внутрішніх справ Юрій Гусєв

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: