Як херсонські депутати ділили гроші на медицину (відео)

Цього тижня народні обранці відвідують медичну депутатську комісію масово як ніколи. Ще б пак! На ній розподіляють 50 бюджетних мільйонів гривень.
Тож на засіданні окрім постійних членів комісії делеговані міським головою заступники — Олена Мазур та Ігор Козаков.
Депутати ж — члени комісії — зібралися, аби виділити на оснащення медицини 43 мільйони, як того просить департамент охорони здоров’я.

Заступники ж мера, Мазур та Козаков, намагалися цю суму зменшити на скільки це можливо. Приміром, Козаков запевняв депутата Леоніда Ремигу, що медики не освоять таку суму. Олена Мазур за підтримки депутата Сальдо та Ігора Козакова спробувала перекинути 7 мільйонів безпосередньо на відділ із надзвичайних ситуацій. І змогла б напевно, якщо б члени комісії не задали гострих питань: а на які цілі підуть ці фінанси?

Після довгих сперечань комісія таки проголосувала за виділення 43 мільйонів гривень медикам. Ще 7 мільйонів залишиться в резервному фонді. Звісно після затвердження на сесії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: