Як херсонські депутати голосували за перерозподіл бюджетних коштів на дитяче харчування

Сьогодні Херсон week повідомляв, що на засіданні сесії міськради депутат Олег Романюк запропонував зняти з дитячого харчування, яке буде не потрібно, 25 млн. грн та направити їх у резервный фонд. Депутат Дмитро Ільченко запропонував зняти з дитячого харчування 46 мільйонів гривень і перенаправити до резервного фонду. Нагадаємо, депутати не так просто побоюються за виділені гроші на харчування у навчальних закладах. Їх освоює їх колега Ірина Ценкер, за якою шлейф сумнівних харчових схем.

Пізніше депутат міської ради Віталій Богданов у соцмережі facebook розмістив список з поіменним голосуванням за це питання.

 

протокол поіменного голосування за пропозицію Дмитрий Ильченко зняти 16,0 млн на потреби громади зі 150,0 млн., які було передбачено в бюджеті 2020 на харчування дітей і які вочевидь не будуть витрачені у зв’язку з карантином !!!
перша колонка це ті хто #За , мер кричав, що категорично Проти — і це цинічна і брехлива позиція голови, який оберігає грощі депутата Ценкер, як Цербер!
Згадайте його протидію по ТКК з цього питання, його вето саме по цьому питанню — та навіть його Робоча група, яка жодного разу не зібралась з листопада 2019 року!!!
💰💰💰

але 25 голосів…вже є!Кумедно виглядало, як перед початком голосування з зали стали зникати депутати кпєшно-комунальні ( Устинов,Сальдо, Белоковиленко, Назарян і тд)

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: