Як працюватимуть маршртуки в Херсоні в умовах обов’язкової вакцинації (відео)

Водій маршрутки №17 Володимир Ждера —  один із тих, хто сьогодні був допущений до перевезення пасажирів за традиційним графіком. Він вакцинований від Сovid-19 і має підтверджувальний документ.

Випускати на маршрути виключно вакцинованих водіїв – не особисті забаганки, розповідає керівниця відділу експлуатації автобусно-пасажирського транспорту КП «ХКТС» Марина Іванова. Цьому передував наказ № 2664 Міністерства охорони здоров’я України, який доповнив перелік працівників установ, що підлягають обов’язковим профілактичним щепленням.

Нововведення підтримує і водій маршрутки №5 Олександр Коваленко. Водій вакцинувався від Covid-19 за бажанням, адже хвилюється про власне здоров`я. Він показує свій Covid-сертифікат.

Акцентує увагу пані Марина і на тому, що до нових умов готувались заздалегідь. Тож тимчасове відсторонення водіїв жодним чином не вплинуло на роботу комунальних маршруток.

Джерело — Телеканал Херсон плюс

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: