Як розкрадали бюджетні кошти Антонівської селищної ради та чому мовчить Колихаєв

Стало відомо про факт розкрадання бюджетних коштів Антонівської селищної ради під час будівництва дороги. Пікантності ситуації додає той факт, що до розкрадання причетні посадовці селищної ради. Проте  чомусь про це мовчить Херсонський міський голова Ігор Колихаєв, який би замість постів про те, що в Херсоні все добре (нагадаємо що зараз с. Антонівка входить до Херсонської об’єднаної територіальної громади), міг би надати публічному осуду такі факти, заявити про свою позицію як міського голови,  а не тримати добрі стосунки з такими казнокрадами.

Так слідчим управлінням ГУНП в Херсонській області здійснюється досудове  розслідування у кримінальному провадженні №12020230030001625 від 05.09.2020 за підозрою  у вчиненні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 КК України (розкрадання коштів та підроблення). Слідством встановлено, що певна особа будучи фізичною особою-підприємцем, являючись сертифікованим інженером технічного нагляду зловживаючи своїм службовим становищем, діючи за попередньою змовою з іншою особою та посадовою особою Антонівської селищної ради, у жовтні 2020 року незаконно заволодів грошовими коштами виконавчого комітету Антонівської селищної ради під час виконання капітального ремонту проїзної частини вул. Зарічної вздовж кладовища з під`їздом в смт. Антонівка м. Херсона» та вчинив підроблення документів .

09.10.2020 року у приміщенні Антонівської селищної ради між виконавчим комітетом Антонівської селищної ради в особі селищного голови з однієї сторони, і певним ФОПом,  укладено договір підряду № 543 про виконання робіт — «Капітальний ремонт проїзної частини вул. Зарічної вздовж кладовища з під`їздом всмт. Антонівка м. Херсон» на суму 1 411 164 гривень.

Проте, у відповідності до висновку експерта № СЕ-19/122-20/1757-БТ від 05.03.2021 за результатами проведення судової будівельнотехнічної експертизи встановлено різницю між обсягами фактично виконаних робіт та обсягами цих робіт, внесених до актів. Вартість виявлених невідповідностей обсягів фактично виконаних будівельних робіт в цілому становить 909 792, 00 грн.

Фігуранту обрано запобіжний захід домашній арешт. Слідство триває а мер Колихаєв Ігор мовчить.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: