Як судді храплять під час засідань по херсонським справам (Відео)

10 березня колегію суддів Південно-західного апеляційного господарського суду підловили на післяобідньому сні прямо під час судового засідання.

На відео, яке зафіксували журналісти «Народного контролю», – майже увесь час розгляду справи спить суддя Людмила Будішевська. У телефон грають працівник апарату суду (який також дрімає) та суддя колегії Костянтин Богатир. Група суддів на чолі з Мишкіною вражає безвідповідальним ставленням до правосуддя. Не цікаво чи просто вже все вирішено за гроші?

В Одесі саме слухається суттєва господарська справа з херсонським корінням. У ній фігурують люди, наближені до депутата Херсонської міськради Дмитра Больбота.

 

Така негідна суддів поведінка заслуговує оцінки дисциплінарною комісією Вищої ради правосуддя. І за об’єктивними критеріями є прямою підставою для відводу суддів з суддівської колегії.

Чудернацькі суди, у яких «феміда» спить, грає, регоче та нудиться – чи то і є судова реформа президента Володимира Зеленського?

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: