Як у Херсоні працюють ринки в умовах карантину (фото)

З 5 травня свою роботу відновив у Херсоні ринок «Північний». На ринку є 164 місця для торгівлі, проте з дотриманням усіх карантинних заходів там зможе працювати лише 48.

— Наразі працює 11 людей в продуктовій зоні, 6 людей з м’ясо-молочною продукцією та ще 4 людини продають засоби гігієни. Ми забезпечені дезінфікуючими засобами, на кожному з двох входів проводиться температурний скринінг, для відвідувачів є антисептики. Кожні 3 години продавці дезінфікують робочі місця, кожну годину через гучномовець доноситься інформація щодо дотримання правил карантину. Після завершення робочого дня проводиться заключна обробка території ринку. – заявив директор ринку «Північний» Антон Царьок.

З 1 травня розпочав свою роботу ринок «Таврійський». Наразі там працюють лише 2 точки з м’ясом, три продавці з овочами, 1 з зеленню. І сьогодні перший день почали продати молочну продукцію.

— Ми побачили на двох ринках, що робочі місця обладнані захисними екранами, у наявності антисептичні засоби для відвідувачів. Проте хочу зазначити, що за дотриманням на ринках усіх необхідних вимог для роботи в умовах карантину фахівці ГУ Держпродспоживслужби слідкують щоденно. — зазначив начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Тарас Година-Арюпін.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Комментариев: 1
  1. влад.

    :lol: , аж :cry: хочется проверьте что делается на бывшей плодоовощной базе по пр. сенявина

Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: