Як в херсонських лікарнях протидіють COVID-19

Лікарні Херсона продовжують освоювати кошти, виділені із міського бюджету для боротьби із COVID-19.

Так, на 15 квітня на 4,1 млн грн для херсонських лікарень профінансовано закупівлі засобів індивідуального захисту, лікарських засобів, розхідних матеріалів, антисептичних та дезінфікуючих засобів, медичного обладнання.

Для міської клінічної лікарні ім.А.і О.Тропіних на 1 млн 48 тис. грн закуплено лікарські засоби, медичні розхідні матеріали, засоби індивідуального захисту, антисептичні та дезінфікуючі засоби.

Для міської дитячої стоматологічної поліклініки на 23 тис. грн закуплено засоби індивідуального захисту.

Міська клінічна лікарня ім.О.С.Лучанського отримала 1,6 млн грн на закупівлю дезінфікуючих засобів, засобів індивідуального захисту та лікарських засобів.

Для міської клінічної лікарні ім.Є.Є.Карабелеша на 1 млн 078 грн закуплено дезінфікуючі засоби, лікарські засоби для надання медичної допомоги, засоби індивідуального захисту та медичне обладнання.

На 211 тис. грн для міського перинатального центру II рівня ім.З.С.Клименко закуплено кисень, дезінфікуючі засоби, засоби індивідуального захисту, медичні засоби та пристрої для переливання крові і розчинів.

Міський геріатричний центр на 29,6 тис. грн закупив засоби індивідуального захисту та медикаменти.

Окрім того, управління охорони здоров’я міськради на 88 тис. грн закупило респіратори та дезінфікуючі засоби.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: