Як вибрати та купити медогонку в Україні?

Медогонка – один із основних елементів пасічного інвентарю. За допомогою устаткування марки можна отримати готовий продукт шляхом центрифугування. Існує декілька різновидів такого обладнання, кожний з яких має свої переваги.

Принцип роботи та переваги медогонки

Медогонка функціонує на основі центрифуги зі спеціальними касетами, в середину яких встановлюють рамки с медом. Касети обертаються навколо осі, внаслідок чого мед витісняється на стінки, по яким стікає на дно та витікає через кран.

Основними перевагами медогонки вважаються:

  • можливість обробити великі обсяги продукту з різними характеристиками;
  • великий вибір моделей;
  • наявність сертифікатів та використання матеріалів високої якості при виготовленні медогонки;
  • комплектуючі можна придбати індивідуально;
  • устаткування зручно перевозити та використовувати.

Різновиди медогонок

Медогонки» можуть бути хордіальними, радіальними або комбінованими (хордіально-радіальними). Кожен різновид має свої переваги та широкий модельний ряд.

  1. Хордіальні — мають особливе розташування рамок у середині касет: вони встановлюються по хорді барабана.
  2. Радіальні — мають дещо іншу конструкцію: спеціальні пази для рамок із медом розміщені по радіусу ротора.
  3. Хордіально-радіальні – поєднують у собі можливості обох попередніх різновидів – хордіальних та радіальних.

Перевозка та обслуговування

Завдяки особливостям конструкції устаткування марки «Медуниця» легко перевозити — спеціальні траверси захищають баки від ризику пошкодження в процесі транспортування. Незалежно від різновиду чи моделі, медогонки зручно й просто використовувати та обслуговувати.

Де можна купити медогонку?

В каталозі нашого інтернет-магазину можно вибрати та купити медогонку в Україні у значному асортименті. Великий вибір моделей та широкий ціновий діапазон дозволить вам придбати ідеальний варіант для ваших потреб та бюджету. Всім представленим моделям притаманна висока якість, продуктивність, простота використання та обслуговування.

В нашому магазині «Ваша Пасіка» ви знайдете варіанти медогонок з нержавіючої сталі, які повністю відповідають санітарно-гігієнічним нормам та відрізняються тривалим терміном експлуатації. Щоб вирішити будь-яке питання чи отримати консультацію з приводу придбання чи використання медогонок, звертайтесь до нас за телефонами чи формою зворотного зв’язку.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: