Як знайти роботу якщо ваше містов в Червоній карантинній зоні?

І перше питання яке виникає — з чого починати пошук вакансії.

Для початку потрібно визначитися, яку саме роботу ви бажаєте отримати. Було б непогано одразу вибрати те, що подобається.

Для цього необхідно відповісти на питання:

— Що я хочу робити?

— Що я вмію робити?

— Скільки я хочу заробляти?

Для пошуку необхідної вакансії необхідно виконати наступні етапи:

— створення резюме;

— розміщення на спеціальних сайтах;

— постійне відстеження вакансій.

Наш ресурс Profesiynarobota.in.net склав основні правила, які допоможуть знайти роботу швидко і легко.

Створення резюме.

Резюме — документ, в якому вам потрібно описати роботодавцю свій досвід роботи, освіту, а також навички, знання, досягнення та бажану зарплату. Без резюме знайти роботу буде значно важче.

Публікація резюме на порталах пошуку роботи.

Інтернет-сайти надають суттєву допомогу у пошуку роботи тим, що зазвичай на них представлений повний опис вакансії, перелік вимог до претендентів, докладно розписані обов’язки та умови праці. В Україні існує декілька популярних інтернет – порталів, де в першу чергу необхідно публікувати резюме.

— Work.ua;

— Rabota.ua.

OBYAVA.ua

Пошук вакансій в Інтернеті.

Якщо ви вирішили шукати роботу в Інтернеті, в першу чергу, необхідно визначитись з сервісом, на якому й публікують такі оголошення. Краще віддати перевагу авторитетним і відомим сайтам, оскільки там розміщують вакансії лише перевірені компанії.

Це так звана «перша четвірка»:

— Work.ua

— rabota.ua

— OBYAVA.ua

— OLX

Перегляд вакансій в газетах і сайтах оголошень.

Кожен роботодавець знає про місцеві засоби масової інформації, адже їм не вперше шукати працівників, тому з найбільшою ймовірністю вони подадуть оголошення в місцеву газету, чи виставлять на регіональному сайті оголошень.

Співпраця з кадровими агенціями.

Якщо ви бажаєте працювати у надійній та престижній компанії, то необхідно звернутися у кадрову агенцію. Які вважаються експертами з пошуку кандидатів на відкриті вакансії. Але також необхідно бути готовим до великої конкуренції.

Пошук роботи у багатьох форматах: зовнішня реклама, радіо реклама, місцеве телебачення.

Часто можна побачити оголошення про набір працівників розклеєні на стовпах чи дошках оголошень, або ж почути по вуличному радіо, чи навіть на обласному телебаченні. Усі ці засоби використовують роботодавці яким терміново потрібні працівники.

Тематичні сайти та соціальні мережі.

Зараз інтернет це не тільки місце для розваг та спілкування з друзями, а й поле з пошуку роботи. Але даний спосіб має також і деякі недоліки. Наприклад, такий спосіб пошуку більш підходить для людей творчих професій: програмісти, менеджери з продажу та інше.

Комунікації з друзями та родиною.

За великим рахунком, цей спосіб є найшвидшим серед усіх, з якими ми познайомилися вище. Якщо шукати роботу через знайомих, то вам вдасться дізнатися все про майбутнього роботодавця, а йому про можливого співробітника.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: