Яким був перший тиждень 2022 року для екстрених служб Херсонщини (відео)

За перші дні нового року, у порівнянні з передноворічним періодом, кількість викликів швидкої медичної допомоги зросла на 20 відсотків. Всі бригади 1 січня працювали на викликах. Якими були перші дні нового року для екстрених служб, дізнавалось Суспільне.

За словами фельдшерки-диспетчерки приймання викликів по виїзних бригадах швидкої допомоги Олени Мясоєдової, через використання петард 1-го січня було 5 викликів. Загалом у місті працювало 22 бригади, по області — 82.

«Були в очі попадання, були руки травмовані. Кожний рік громадян просимо не використовувати, але кожний рік так, як завжди», — розповіла Олена.

Фельдшерка також повідомила, що було багато викликів, коли люди через сп`яніння втрачали можливість пересуватися та лежали просто посеред вулиці.

У фельдшера з невідкладних станів медицини катастроф Максима Дорошенка було 14 викликів за зміну. Заступив о 9:00 31 грудня, закінчив о 9:00 1 січня. Більшість викликів була вночі.

«Як правило це люди, які постраждали у бійках або люди, які постраждали від піротехнічних виробів. Всі хворі, які зверталися, були як правило в алкогольному сп’янінні. Жінка у Голопристанському районі отримала осколками травму ока. Доставили у ЦРБ, там їй надали медичну допомогу. І був хлопець, який отримав травму від феєрверка. Молодий хлопець був, який вчасно не відпустив петарду і отримав травму. У нього постраждала кисть і відірвало 3 пальці», — розповів фельдшер.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: