Юрій Гусєв: Станом на сьогодні в області діагноз коронавірусу підтверджено у 10 осіб

Голова Херсонської обласної державної адміністрації Юрій Гусєв у соціальній мережі facebook повідомив оперативну інформацію стосовно боротьби з COVID-19 в області:

Оперативна інформація‼️

Станом на сьогодні в області діагноз коронавірусу підтверджено у 10 осіб (Генічеськ, Олешки, Голопристанський район, Херсон, Нова Каховка, Чаплинський район), 1 з випадків — летальний.

З підозрою на захворювання – 2 особи. Очікуються результати лабораторних досліджень. Посилено роботу Херсонського обласного лабораторного центру, який працює у дві зміни та проводить ПЛР-тести. За минулу добу здійснено 67 тестувань за методикою ПЛР, на жаль, ми отримали 2 нових випадки коронавірусу у мешканців Херсону. За рішенням Департаменту здоров‘я Херсонська обласна державна адміністрація тестуються усі люди, що мають діагноз пневмонія.

Працівники Головне Управління ДСНС України у Херсонській області у захисних костюмах здійснюють дезінфекцію спеціальним розчином транспортних зупинок в обласному та районних центрах.

Щоденно здійснюється оповіщення громадян на спеціальних автомобілях через гучномовці про основні правила поведінки на час карантину.

Постановою №211 Кабінет Міністрів України прийняв нові норми обмежувальних заходів:

🔹В усіх громадських місцях ви маєте бути в масці чи респіраторі.

🔹Вулицею можна пересуватися лише вдвох. Виняток – супроводження дітей незалежно від їх кількості.

🔹Відвідування парків, скверів, зон відпочинку, лісопаркових та прибережних зон забороняється.

🔹Люди, старші 60 років, мають утриматись від контакту з іншими особами.

🔹Масові та релігійні заходи заборонені. Просимо всіх залишатися вдома на період карантину.

🔹За порушення правил карантину – штраф від 17 тис. грн до 34 тис. грн.

‼️Дотримуйтесь санітарно-гігієнічних норм, піклуйтеся про своїх близьких та будьте відповідальними. Залишайтеся вдома та будьте здорові!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: