Юрій Гусєв звернувся до мешканців Херсонщини (відео)

Голова Херсонської обласної державної адміністрації звернувся до мешканців області.

Увага‼️Важливе повідомленняШановні мешканці Херсонської області, протягом доби ми отримали три нові лабораторно підтверджені випадки коронавірусу в нашій області. На жаль, один з цих випадків виявився летальним. Це означає, що боротьба продовжується, і перемога в цій боротьбі залежить від кожного з нас. Найперше – від медиків, які знаходяться на фронті цієї війни проти коронавірусу, кожен день захищаючи нас від можливого розповсюдження цієї страшної хвороби.Сьогодні я хочу звернутись до кожного, попросити кожного з вас. Залишайтесь вдома, користуйтесь рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я, зберігайте своє життя і своїх рідних. На щастя, ми маємо також позитивні новини: дівчина, яка кілька тижнів тому захворіла і зараз знаходиться в лікарні, має позитивну динаміку, ми сподіваємося на її швидке одужання.Крім того, ми отримали значну частину допомоги від Президента України Володимир Зеленський, від підприємців і бізнесменів. І ця допомога буде лише зростати, але перемога в цій боротьбі сьогодні залежить від кожного. Тож залишайтесь вдома, виконуйте рекомендації Міністерство охорони здоров'я України. Ми маємо об`єднатись заради спільної перемоги, ставши згуртованішими та сильнішими!

Опубликовано Yuriy Husyev Среда, 1 апреля 2020 г.

Увага‼️Важливе повідомлення

Шановні мешканці Херсонської області, протягом доби ми отримали три нові лабораторно підтверджені випадки коронавірусу в нашій області. На жаль, один з цих випадків виявився летальним.

Це означає, що боротьба продовжується, і перемога в цій боротьбі залежить від кожного з нас. Найперше – від медиків, які знаходяться на фронті цієї війни проти коронавірусу, кожен день захищаючи нас від можливого розповсюдження цієї страшної хвороби.

Сьогодні я хочу звернутись до кожного, попросити кожного з вас. Залишайтесь вдома, користуйтесь рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я, зберігайте своє життя і своїх рідних.

На щастя, ми маємо також позитивні новини: дівчина, яка кілька тижнів тому захворіла і зараз знаходиться в лікарні, має позитивну динаміку, ми сподіваємося на її швидке одужання.
Крім того, ми отримали значну частину допомоги від Президента України Володимир Зеленський, від підприємців і бізнесменів. І ця допомога буде лише зростати, але перемога в цій боротьбі сьогодні залежить від кожного.

Тож залишайтесь вдома, виконуйте рекомендації Міністерство охорони здоров’я України. Ми маємо об`єднатись заради спільної перемоги, ставши згуртованішими та сильнішими!, — написав очільник області у фейсбук.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: