Юрій Ошурко: «Завжди знаходжуся там , де потрібна допомога»


Активна життєва позиція – ось що об’єднує кандидатів у депутати від політичної сили «ЗА МАЙБУТНЄ» із села Олексіївка, Голопристанського району. Головною метою нині є покращення рівня життя людей, особливо сільської громади, вважає корінний житель Олексіївки Юрій Ошурко. Завжди відкритий до людей та їхніх проблем Юрій Ошурко працює в Олексіївській ЗОШ – вчителем фізичної культури та Захисту Вітчизни. Вчитель — методист, має вищу кваліфікаційну категорію. Відзначився активною життєвою позицією. У 2014 році за його ініціативи було створено Громадську організацію з охорони громадського порядку та Державного кордону «ПЛАСТ» Олексіївської сільської ради, сам є головою цього формування.
Одним з перших проявив ініціативу взявши участь у активній фазі стратегічного командно-штабного навчання «Об’єднані зусилля — 2020». Разом із військовослужбовцями Юрій Ошурко відпрацював захоплення плацдарму та форсування водної перешкоди, а також подолання її по понтонному мосту. По закінченню масштабних навчань, представник «ЗА МАЙБУТНЄ» отримав грамоту за вагомий внесок у зміцненні територіальної оборони.
«Завжди знаходжусь там , де потрібна допомога – пожежа, обрив ліній електропередач та ін. Тому намагатимуся відстоювати потреби кожного мого односельця, адже дотримуюсь свого життєвого кредо – «Живу для всіх — як мати научила»,- говорить Юрій Ошурко . Організатор багатьох сільських та районних змагань, тренер волейбольної команди Юрій Ошурко у першу чергу переймається молодіжними проблемами села. Каже, утримати молодь від переїзду до міста, дуже складно. Чимало розумних та перспективних просто не хоче лишатися в селі, через низький рівень заробітних плат. «Забезпечивши село робочими місцями, цю проблему можна здолати. Адже чимало хто виїздить за кордон і отримує 15-16 тисяч, які, можна заробити і вдома», — переконаний Юрій Ошурко.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: