З бюджету Херсонщини використали на підтримку громадянського суспільства менше третини запланованого

Лише 860,5 тисячі гривень із запланованих 3 млн. 865,5 тис. грн було профінансовано з обласного бюджету на реалізацію обласної цільової програми сприяння розвитку громадянського суспільства у Херсонській області на 2017 – 2020 роки.

Про це повідомляє Depo.Херсон з посиланням на прес-службу Херсонської ОДА.

Як розповіла на Колегії Херсонської ОДА начальник управління внутрішньої та інформаційної політики Наталія Дзюба, з профінансованих коштів  597,5 тис. грн. виділені у 2020 році. Вони витрачені на фінансову підтримку ініціатив трьох громадських організацій. Гроші отримали «Херсонська обласна організація підтримки дітей з синдромом Дауна та їх сімей «Сонячні діти» для проведення всеукраїнського сімейного квест-фестивалю «Щасливі разом»; громадська організація «Херсонське обласне бібліотечне товариство» на Відкритий обласний фестиваль «Таврійський тиждень мистецтва/Zабалка – 2019»; і «Кримськотатарський культурно-спортивний центр «Куреш» для конкурсу «Історичні паралелі» на кращі мистецькі та учнівські твори, присвячені історії національної боротьби українського та кримськотатарського народу.

Також на базі Херсонського обласного академічного музично-драматичному театру ім. М.Куліша був проведений Міжнаціональний форум «Херсонщина багатонаціональна».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: