З херсонського “паркувального” комунального підприємства звільняється директор

З КП “Сервіс-Центр”, яке у Херсоні займається парковками, звільняється директор Георгій Колодяжний – людина з оточення скандальної чиновниці та депутатки Олени Мазур. Як повідомляє Newtime Херсон, на порталі НАЗК з’явилася відповідна декларація перед звільненням. 

За півмісяці 2022 року Колодяжний заробив на посаді директора комунального підприємства 24,5 тисяч гривень. В декларації також вказані готівкові збереження керівника “Сервіс-Центру” в сумі близько 231 тисячі гривень, які з’явилися внаслідок продажу нерухомості.

Судячи з інших декларацій, Георгій Колодяжний продав свою квартиру в Нікополі. Її площа – 43,7 кв.м. Придбав її Колодяжний наприкінці 2018 року за 34,5 тисячі гривень. Сумнівна вартість нерухомості може свідчити про те, що чиновник приховав її реальну ціну та кошти. Адже у 2018 році, судячи з декларації, Колодяжний не мав жодних збережень, а дохід його склав всього 132 тисячі гривень. У директора КП “Сервіс-Центр” залишилась квартира у Херсоні, яка належить його батькові. Також Колодяжний задекларував автомобіль дружини – Toyota Camry 2011 року випуску, придбану у 2020 році за 264205 гривень.

Нагадаємо, Колодяжний фігурує в кримінальних справах, які були відкриті щодо діяльності КП “Сервіс-Центр”. Одна з таких, розміщення автомийки на земельній ділянці, яка належить комунальному підприємству. Як вказано у судових ухвалах, відкрито кримінальне провадження за фактом розтрати майна (коштів) з зловживання своїм службовим становищем службовими особами КП «Сервіс-Центр».

Раніше в міськраді заявили, аудит “паркувального” комунального підприємства “Сервіс-Центр” показав, що воно побудувало свою роботу таким чином, що місцевий бюджет роками недоотримував значну суму доходу. У грудні 2021 року міський голова Ігор Колихаєв заявив про намір ліквідувати КП “Сервіс-Центр”.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: