За корупцію перший заступник міського голови Каховки не відповідатиме

НАЗК вимагало “розглянути питання щодо притягнення винної особи до встановленої законом відповідальності”.

Створена в Каховській міськраді комісія зі службового розслідування не знайшла підстав для притягнення першого заступника міського голови Руслана Романенка до дисциплінарної, адміністративної, кримінальної або цивільно-правової відповідальності за порушення Закону “Про запобігання корупції”. Про це “Новому дню” повідомив начальник юридичного відділу міськради Олександр Малишенко.

— Службове провадження щодо Романенка було закрите. Проте комісія рекомендувала йому усунути вказані Національним агентством з питань запобігання корупції недоліки, — розповів він.

Нагадаємо, що 26 квітня НАЗК направило припис міському голові Каховки Віталію Немерцю, в якому йшлося про виявлені в діях його першого заступника Руслана Романенка корупційні правопорушення. НАЗК вимагало вжити заходів щодо їх усунення і провести службове розслідування з метою виявлення причин та умов, що призвели до вчинення Романенком цього правопорушення. Як вказано у документі, припис є обов’язковим до виконання.

У відповідь на інформаційний запит «Нового дня» НАЗК надало копію цього припису. З нього виходить, що Руслана Романенка звинуватили в порушенні ч. 5 ст. 36 Закону “Про запобігання корупції”, в якій прописані вимоги запобігання конфлікту інтересів у зв’язку з наявністю у посадовця підприємств чи корпоративних прав.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: