«ЗА МАЙБУТНЄ» братів наших менших

До представниць жіночого крила партії «ЗА МАЙБУТНЄ» долучилася і відома в Херсоні зоозахисниця – Ангеліна Рибченко – голова правління Херсонської обласної громадської організації «захист безпритульних тварин «Шанс»». Ангеліна дає тваринам шанс на життя. ЇЇ ініціативі вже більше 10 років. «Притулок майже завжди на межі катастрофи і ледве зводить кінці з кінцями і дуже часто ми не маємо навіть потрібних ліків, і це при тому, що до нас надходить велика кількість важко хворих і тяжко травмованих тварин! — каже представниця жіночого крила партії «ЗА МАЙБУТНЄ» Ангеліна Рибченко.
Сьогодні «Шанс» вирішує одну з головних міських проблем щодо безпритульних тварин, не отримуючи ні копійки з міського бюджету. Допомагають організації не байдужі люди. Представниці «ЗА МАЙБУТНЄ» приїхали дізнатися про потреби притулку. Вони планують придбати ліки і корма для тварин » Шансу » і знають, що у всіх розвинених країнах притулки для тварин утримуються у належному стані, а питанню захисту чотирилапих приділяється чимала увага.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: