«ЗА МАЙБУТНЄ» Херсонщини не лишаються осторонь міських проблем

Шляхи відновлення, реставрації̈, капітального ремонту пам’яток архітектури та історії– питання, якими переймаються соціально-активні жителі Херсона. Не лишається осторонь і секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко.
«Я За Майбутнє Херсона, за його привабливий зовнішній вигляд та його обличчя. На жаль, для цього лише коштів міського бюджету не вистачає, тому необхідно залучати інвестиції ззовні. Наприклад із фондів та державного бюджету», — переконана представниця жіночого крила «ЗА МАЙБУТНЄ» Олена Урсуленко.
Спільно із громадськими організаціями та не байдужими херсонцями було проведено акцію «Збережи культурну спадщину Херсона». Мета якої — звернути увагу містян до проблеми збереження культурної спадщини у Херсоні! Під час акції було проведено анкетування та голосування серед жителів міста, які мали змогу самостійно визначити, які ж з об’єктів архітектури потребують реставрації.
«Я підтримала всі об’єкти, хоча знаю, що в реєстрі їх значно більше, ніж 10. Всі вони є цінними для міста, для збереження автентичності, історії та розвитку туристичного напрямку. Так, для реалізації цього проекту потрібна і програма відновлення об’єктів зі статусом – «пам’ятка», над якою вже практично закінчили роботу працівники управління культури міськради. Шкода, що департамент архітектури і містобудування поки активних кроків у цьому напрямку не робить», — наголошує Олена Урсуленко.
Організатори акції переконані, що усі активні громадяни повинні об’єднуватись і впливати на міську владу, яка зобов’язана розробити та втілити в життя спеціальну програму з систематичного реконструювання історичних пам’яток Херсона.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: