За минулий рік голова Херсонської ОДА заробив понад 650 тисяч гривень

Depo.Херсон подивилося декларації голови Херсонської ОДА Сергія Козиря (обійняв посаду з 1 березня).

Левова частка доходу, який отримав голова Херсонської ОДА Сергій Козир у 2020 році,  згідно з поданою декларацією, – заробітна плата: 655897 грн. Також Козир задекларував подарунки на 474 гривень і виплати по профспілковій лінії – 500 грн. Доходи дружини голови ОДА за минули рік – 121106 грн.

Сергій Козир

Родина голови Херсонської ОДА має чимало нерухомого майна, частина якого розташована на окупованій території України – у Донецьку, де Козир жив і працював до 2014 року. Нерухомістю у Донецьку (житловий будинок і земельна ділянка) Сергій Козир володіє на правах співвласності разом з батьками. На дружину Олену в окупованому місті оформлені дві квартири площею 45 і 64,17 квадратного метра. На жінку також записане майже усе нерухоме майно родини, розташоване на вільной території: квартири у місті Соледар Донецької області (56 кв. м), у місті Павлоград Дніпропетровської області (32,2 кв. м), а також – найкоштовніша нерухомість родини – квартира у Києві площею 91,9 кв. м. Як співвласниця цієї квартири також вказана донька подружжя, Олександра Козир.

Квартиру у Києві родина Казиря придбала, коли він ще працював у Павлограді начальником дільниці шахтоуправління «Дніпровське» «ДТЕК Павлоградвугілля».  Може, розраховував на працевлаштування у столиці, коли брав участь у ініційованій Офісом Президента України кадровій програмі «Ліфт», але доля занесла його у Херсон.

З нерухомості, якою володіє родина Козиря, безпосередньо на нього самого записана лише квартира у Палограді площею 28,8 кв. м. А з нерухомості у Херсоні в декларації голови ОДА вказана лише кімната площею десять квадратних метрів як «місце реєстрації та проживання». У тій же декларації Козир вказав як членів родини, що живуть з ним, дружину, доньку і сина.  Залишається сподіватися, що вони,  все ж таки, не туляться вчотирьох на 10 квадратних метрах.

Їздить Сергій Козир згідно з декларацією на автомобілі Chevrolet Lacetti, який, як і більшість іншого коштовного майна родини, оформлений на його дружину.

Готівкою голова Херсонської ОДА, як він вказав, зберігає 39 тисяч доларів. Інших заощаджень, коштів на банківських рахунках, корпоративних прав та фінансових зобов’язань Козир не має.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: