За минулий рік жителі Херсонщини накрали газу на понад 8 мільйонів гривень

За повідомленням пресслужби АТ «Херсонгаз», за  минулий 2020 рік в Херсонській області виявлено 1457  фактів   втручання в роботу лічильника газу, підробку пломб на лічильниках, втручання у підземний/наземний  газопровід  з метою несанкціонованого споживання газу прихованими методами. Загальна сума нарахувань складає понад 8 млн грн.

Іноді споживачі, спокушаються на пропозиції різних осіб з формулюванням «Я працюю у Херсонгазі, усе вирішемо”, або «Я зроблю так, що ніхто не дізнається”.

Проте усе таємне стає наявним, і чим пізніше буде виявлено такий факт — тим більше стане сума відшкодування обсягів недооблікованого спожитого газу для власника приміщення.

Якщо факт втручання у підземний/наземний газопровід у 100% випадків підтверджується на місці, то для підтвердження втручання у лічильник або підробку пломб додатково застосовується незалежне трасологічне експертне дослідження — результати якого офіційні та однозначні — втручання було, та яким способом.

Наприклад, втручання у роботу газового лічильника або підробку пломб коштуватиме власнику будівлі від 30 до 100 тис грн відшкодування завданих збитків.

Підключити додаткове газопостачання прихованим способом в обхід лічильника газу — від 100 до 250 тис грн.

У будь якому випадку, відшкодовувати збитки буде власник будівлі, виправдовування що, це зробили родичі або квартиранти, не знімає відповідальності з власника приміщення, а затягування вирішення питання, або уникання від спілкування із представниками газової служби призведе до судового позову та арешту майна, що збільшить суму відкошування збитків майже наполовину.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: