За останню добу на Херсонщині не зафіксовано нових випадків COVID-19

Про це повідомив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

Оперативна інформація

👉За останню добу Херсонський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України провів 285 досліджень на виявлення коронавірусу за методом ПЛР, і ЖОДНОГО нового випадку НЕ ЗАФІКСОВАНО!

📢Також маємо повне одужання 16 людей (11 — з Олешківського району та 5 — з Голопристанського), шестеро з них — медпрацівники.

 Станом на 27 квітня маємо 88 лабораторно підтверджених випадків на COVID-19 на Херсонщині.
З них повністю одужала 31 людина. Та, на жаль, 1 летальний випадок.

Вже сьогодні лікарні районів почали отримувати гуманітарну допомогу, яка прибула транспортним літаком Ан-225 «Мрія». А саме⬇️

🔹комбінезони біозахисні одноразові з бахілами – 200 шт.;
🔹костюми біозахисні – 3 750 шт.;
🔹маски – 11 300 шт.;
🔹бахіли – 310 шт.

📢Впродовж вихідних громадяни свідомо поставилися до карантинних заходів та обмежень у відвідуванні кладовищ, тому, за інформацією правоохоронців, значних порушень карантину не було зафіксовано.

Сьогодні також вперше відбувся ТЕЛЕМІСТ між Херсонською областю та провінцією Шаньдун (Китайська Народна Республіка). В рамках онлайн-заходу медики та експерти двох регіонів обговорили актуальні питання лікування та профілактики COVID-19.

З 28 квітня із сіл Садове та Музиківка організовано безкоштовне підвезення медиків ⚡️

📌Час відправлення автобусів:
с.Садове – 07:02 (від центру села, Мерседес білого кольору 2779, 45 місць);
с.Музиківка – 07:02 (від центру села, Еталон жовтого кольору 2489, 24 місця).

Підставою для проїзду буде довідка з місця роботи. Також необхідно мати при собі засоби індивідуального захисту, зокрема маску або респіратор та рукавички.

☝️Будьте відповідальними, здоровими, якомога більше залишайтеся вдома! Дотримуйтесь усіх рекомендованих заходів безпеки та довіряйте інформації тільки з офіційних джерел!
Не забувайте, що карантин – це не канікули!

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: