За порушення правил карантину новокаховчани сплатили понад 100 тис грн

За період від оголошення карантину в країні у провадження Новокаховського міського суду Херсонської області надійшло 239 адміністративних матеріалів, складених співробітниками Новокаховського ВП ГУНП за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил карантину щодо людей).

Упродовж цього періоду розглянуто 197 справ, з яких 105 повернуто до Новокаховського ВП ГУНП в Херсонській області на доопрацювання, а 17 – для розгляду по суті у зв’язку з внесенням змін до КУпАП, повідомляє Online НК з посиланням на nkm.ks.court.gov.ua.

Ще у 3 справах судом прийнято постанову про звільнення правопорушника від адміністративної відповідальності за малозначністю, оголошено усне зауваження, провадження закрито в 41 справі у зв’язку з відсутністю складу адміністративного правопорушення, а ще в 21 – по закінченню строків накладення стягнення, 4 справи направлено за підсудністю, у 6 – застосовано адміністративне стягнення у виді штрафу у розмірі 17000 грн.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: