За тиждень у Новій Каховці кількість хворих на СОVІD-19 зменшилась на 19%

Станом на ранок 21 грудня у Центральній міській лікарні Нової Каховки, що на Херсонщині, знаходиться 44 хворих на СОVІD-19 та 101 – на пневмонію. 

Про це повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

Впродовж минулого тижня за оперативними даними Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА у Новій Каховці зафіксовано 52 нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус, що на 11 випадків, або на 19% менше, ніж на позаминулому тижні. За минулий тиждень померло 2 хворих. Також минулої ночі померло двоє хворих на пневмонію.

За відомостями Новокаховської ЦМЛ за тиждень до лікарні було госпіталізовано 12 хворих на коронавірус (менше на 30%), виписалось після завершення лікування 8 осіб (на рівні позаминулого тижня). Кількість хворих, що знаходяться на лікуванні, за тиждень збільшилась з 41 до 44 осіб.

За даними, що надані головним лікарем ЦПМСД Заріною Зінченко, на обліку у центрі станом на ранок 21 грудня знаходиться 465 безсимптомних хворих на СОVІD-19 (що більше на 37 осіб ніж на позаминулому тижні)  та 76 контактних з хворими на самоізоляції (менше на 8 осіб).

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!

Online НК

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: