Загадкові події в Великій Лепетисі: невідомий корабель, втоплений трактор та мовчання поліції

Минулого тижня Херсонщину охопило стихійне лихо: купа повалених дерев, травмовані люди, частина населених пунктів лишилося без електроенергії. Разом з тим, у райцентрі Велика Лепетиха відбулися загадкові події.

На ранок після урагану мешканці побачили невідомий корабель, який, за загадковими обставинами, прибило до берега в районі рибоприймальний пункт Л. Тарана (відома як «сірий кардинал» риболовецької справи в регіоні). Крім того, на корабель впало дерево і внаслідок його пошкодження стався витік паливно-мастильного матеріалу у воду.

Наступного дня сталися не менш незрозумілі події. Невідомі на тракторі без номерних знаків намагалися витягнути корабель на берег, але внаслідок таких дій трактор затонув.

На сьогодні все лишається на своїх місцях, управління поліції жодним чином не коментує загадкових подій, досі не встановлено кому належить корабель та трактор.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: