Захисники лісу на Херсонщині отримали сучасне обладнання

Захисників лісу на Херсонщині почали забезпечувати сучасними комунікаційними системами. У Олешківському лісгоспі запрацювала (поки в тестовому режимі) базова станція цифрового зв’язку стандарту DMR, встановлена за участю польської компанії. Це обладнання підтримуватиме роботу десяти нових радіостанцій, яку вручили працівникам лісгоспу. Вони охороняють масиви зелених насаджень від браконьєрів, виявляють вогнища загорянь, шукають людей, котрі загубилися під час відпочинку на пікніках чи збирання грибів. Тож надійний канал для безперебійного обміну інформацією із правоохоронцями та екстреними службами їм буде аж ніяк не зайвий.
«Технічна революція» в лісгоспі є пілотним проектом у рамках організації Ситуаційного центру та системи централізованого сповіщення населення про загрози виникнення надзвичайних ситуацій. Тому базову станцію та рації передав особисто заступник голови регіональної комісії з ТЕБ та НС Вадим Чабан, інформують в управлінні суспільних комунікацій Херсонської облдержадміністрації.


Сергій ЯНОВСЬКИЙ, Херсонська область. Голос УКРАЇНИ

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: