Занурення в космічний світ: у Херсоні працює виставка «Космос Наш» (відео)

Дізнатися свою вагу на різних планетах, відчути землетруси Меркурія чи гравітаційне тяжіння Юпітера — у Херсоні триває виставка «Космос Наш». Знімальна група телеканалу «Херсон плюс» не лише побачила, але й занурилася у космічну пригоду.

Унікальну виставку до Херсона привезли з Харкова, де протягом декількох місяців велася ретельна підготовка. Експонати збирали не лише по всій Україні, але й закордоном, – розповідає адміністратор Олексій Фесенко. Як результат понад 30 космічних зон, розділених на три зали. Олексій додає, виставку формували таким чином, аби було цікаво і дорослим, і малечі. Тож представлені практичні тренажери, інтерактивні технології та симуляції доповнили чималою кількістю теоретичних фактів. Крім того можна дізнатися і багато нового про особливості життя на інших планетах. Зокрема на газовому гіганти Юпітері підвищена гравітація. Тож там наша вага буде в 2,5 раз більшою ніж на Землі. Як пересуватися при цьому?, — своїми враженнями ділиться 10-річний Арсен.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: