Заради здорових та радісних учнів: школярі Херсонщини взяли участь у заході «Food challenge»

У Великолепетиській школі на Херсонщині розпочався захід «Food challenge». Він проходить в рамках програми «Healthy schools: заради здорових і радісних школярів».

Про це Суспільному розказала заступниця директора з виховної роботи Великолепетиського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ст. Інна Земляна.

Захід триватиме цілий місяць, включно по 24 травня.

«Цього разу для участі зареєструвалося 685 шкіл зі всієї України. Наша школа — “Великолепетиський ЗЗСО І-ІІІ ступенів” не зміг залишитися осторонь. До того ж два попередні челенджі ми провели дуже активно й результативно. Під час заходу «Food challenge» учасників чекають цікаві завдання, підбірки корисної інформації, зустрічі з експертами», — каже Інна Земляна.

Головна ідея заходу — зацікавити учасників здоровою та корисною їжєю. Щоб школярі відчули і зрозуміли, що здорова їжа — це легко, смачно і різноманітно.

Перший тиждень — «Весело про їжу» вже закінчився, говорить Інна Земляна. Учасники взяли участь в опитуванні та квесті для двох команд других класів “Харчуємося здорово”.

«Під час квесту діти подолали маршрут з п’яти станцій і виконали цікаві й пізнавальні завдання. Ми запустили свій шкільний челендж «Фруктовий БУМ», щоб заохотити їсти фрукти, особливо зараз, у весняний період. Діти разом з батьками готували смузі, вирізали різноманітні фігурки з фруктів і навіть в класах учні вчились разом з учителями готувати смачні та корисні салати», — розказує заступниця директора.

За умовами челенджу щотижня школа подає звіт і отримує оцінки за підсумками яких, 5 шкіл-переможців зможуть отримати грант на закупівлю обладнання для STEM-лабораторії.

Попереду у учасників ще три тижні. Окрім перемоги, від заходу «Food challenge» учасники сподіваються отримати новий позитивний досвід, дізнатись багато корисного та нового про здорове харчування, розказала Інна Земляна.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Херсон Week: новини Херсонської областi
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: